top of page

ÜCRETLER VE DEPOZİTOLAR

Ücretler geliş/gidiş tarihlerinize bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tüm ücretler Türk Lirası olarak verilmiştir. Gecelik fiyatlandırma en yüksek konuk sayısı 4 kişiye kadar geçerlidir. 10 yaş ve üzeri çocuklar yetişkin gibi konaklar. Ücretlerimize %8 KDV dahildir. 

ÖDEME KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu garantilemek için rezervasyon formunda yer alan tutarı havale/eft yolu ile tesise göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda rezervasyonunuz garanti altına alınamaz ve iptal edilebilir.

 

GİRİŞ VE ÇIKIŞ

En erken giriş saati 15:00 en geç çıkış saati 11:00’dir. 

Geç çıkış istekleri için lütfen çıkışınızdan en az 24 saat önce bizimle irtibata geçin. Müsaitlik durumuna göre süre uzatımı gerçekleştirilebilir.

Tesise giriş yaparken konukların fotoğraflı bir kimliği tesis yetkilisine ibraz etmesi gerekmektedir.

SİGARA İÇME POLİTİKASI

Tesisimizdeki hiç bir odada sigara içilmemektedir. Kapalı alanlarda sigara içmek kanunen yasaktır. Sigara içmek yalnızca belirtilen dış mekanlarda serbesttir.

GENEL HÜKÜMLER

Rezervasyonunuza devam ederek, rezervasyonunuz Ness Apart ( Ness House Datça )tarafından kabul edilirse, konaklamanızın tesisin standart konaklama hüküm ve koşullarına bağlı olacağını kabul ve beyan ediyorsunuz. Tesis bu hüküm ve koşulları önceden haber vermeden değiştirebilir. Rezervasyon ve burada sözü edilen hüküm ve koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunları tarafından yönetilmektedir.

İptal Politikası

İptal etmek zorunda olmanız durumunda bunu, doğrudan tesis ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. İptal, onaylanan varış gününden 120 saat öncesine kadar (gün 00:00’da (CET) başlar) ücretsizdir. Beklenen varışınızdan önceki 120 saat içinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 

bottom of page